Tahle zrůda znásilnila dívku v Hradci! Neznáte ho?

Pátrání, pachatel
Zdroj: Mediafax/ Policie ČR

Královéhradečtí kriminalisté pátrají po pachateli znásilnění, kterého se měl dopustit neznámý muž na dívce (18) kolem půl desáté večer v pondělí 5. 12. 2011. Policie po muži usilovně pátrá, uvedla pro tn.cz mluvčí královéhradecké policie Ivana Ježková

Svého odporného činu se zvrhlík dopustil v Hradci králové v blízkosti továrního komplexu Petrof v Malšovicích, na rozhraní ulic Čajkovského a Tovární.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nebezpečí na D1! Policisté tam nahání KLOKANA!
 
 

Teprve osmnáctiletá oběť znásilnění poskytla kriminalistům velmi zdařilý popis pachatele. Ten ji nejprve několikrát udeřil pěstí do obličeje, a poté ji násilím nutil k sexuálním praktikám. Naštěstí ho po několika minutách vyrušila náhodná chodkyně, která venčila psa. Muž se lekl a z místa činu utekl směrem k ulici Mrštíkova.

 


 

Policie na základě popisu otřesené dívky pátrá po 30 – 50letém muži silnější postavy s výrazným břichem, který je vysoký 180 až 190 cm. Má velmi krátce střižené vlasy, plná ústa, výrazné obočí, v levém uchu kroužek a na levé ruce prsten s destičkou.
 

V době činu měl na sobě tmavé tepláky bez značky a světle modrou džínovou bundu s kapsami na prsou. Na nohou měl pánské vysoké módní kozačky s vysokou gumovou podrážkou. Muž hovořil česky s nepatrným přízvukem připomínajícím ruštinu.
 

Policie prosí případné svědky, kteří by mohli poskytnout jakékoliv svědectví k tomuto závažnému trestnému činu a přispět tak k brzkému dopadení pachatele, ať zavolají na linku 158 nebo své svědectví poskytnou na kterékoliv policejní služebně.

 

 

 

hel TN.cz