Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Odhalen při kontrole

Mladík (15) se cítil být ženou, v Plzni dělal prostitutku!

Mladík v převleku za ženu nabízel sexuální služby
Zdroj: MP Plzeň

Svým vlastním očím a uším nechtěli v úterý věřit plzeňští strážníci. Ti chtěli původně řešit porušení vyhlášky o nabízení sexuálních služeb. Jak ale při kontrole zjistili, prostitutka nebyla prostitutkou, byl to chlapec (15) ze Slovenska.

"Při kontrole Domažlické ulice v Plzni, kde je městskou vyhláškou zakázáno nabízení sexuálních služeb spatřila hlídka v úterý večer na trolejbusové zastávce dvojici postávajících žen. Jedna z nich se vydala na přilehlé parkoviště, kde nabídla sexuální služby řidiči jedné ze zaparkovaných dodávek, který ji však odmítl. Za svůj prohřešek si vysloužila od strážníků blokovou pokutu," uvedla mluvčí strážníků Jana Pužmanová.

 

 

Protože i u druhé z žen měli strážníci podezření na to, že bude nabízet sexuální služby, pro jistotu ji chtěli zkontrolovat. Jak ale zjistili, prostitutka nebyla běžnou prostitutkou.

 

 

"Žena jim předložila cestovní pas, na kterém byl uveden ale cizí muž. V podání vysvětlení 15letý mladík původem ze Slovenska uvedl, že je muž, ale cítí se být ženou. Jelikož byl předložený doklad neplatný, předvedli strážníci mladíka ke zjištění identity na policejní oddělení, kde jeho totožnost potvrdili," doplnila mluvčí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Skandál: Matka prodávala vlastní dceru od jejích 5 let na sex

Rychtář si prý zaplatil prostitutku. Je to špindíra, ale nabízí anální sex

TN.cz