Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.10. 2012 12:37
vražda v herně

Mladík ve Znojmě zavraždil dívku (†21). A ještě ji svlékl

Mladík v poutech
Zdroj: Getty Images
ilustrační foto

Policie dopadla šestadvacetiletého muže, který minulý týden zavraždil v herně ve Znojmě jednadvacetiletou provozovatelku. Hrozí mu až výjimečný trest.

Kriminalisté muže dopadli po čtyřech dnech. Napomohla tomu chyba pachatele, kterou však nechtěli vyšetřovatelé specifikovat. "Ke všemu se přiznal. Motivem jeho činu byl majetkový prospěch. Napadené ženě sebral přes 10 tisíc korun, pak ji napadl dřevěnou tyčí. Oběť zemřela o dva dny později v nemocnici na následky vážných zranění," uvedl kriminalista Antonín Hrdlička s tím, že kriminalisté prověřují i sexuální motiv. Žena totiž byla od pasu nahá.
 

Vrah pracoval jako dělník, který měl problémy s hraním na automatech. Kradené peníze z herny naházel do automatů ještě před dopadením. "Je gambler," podotkl Hrdlička.
 

Případ se stal minulý týden v noci na pondělí v herně Ma Cao na znojemské Holandské ulici. Těžce zraněnou mladou ženu našel náhodný svědek.

 

 

Dívka ve středu zemřela v brněnské nemocnici v důsledku úrazového otoku mozku, který jí útočník způsobil spolu s mnohačetnými zlomeninami lebky. Pachateli hrozí za brutální vraždu vězení v rozmezí 15 až 20 nebo výjimečný trest. Je stíhaný vazebně.

hel tn.cz / Mediafax