Brutální napadení

Mladík napadl svou matku na Kladensku kovovou tyčí a nožem! Zlámal jí ruce i nohy!

Téma:

Mladý muž (24) ve čtvrtek ráno brutálně napadl svou matku ve Vinařicích na Kladensku. Proti ženě šel s nožem a železnou tyčí v ruce. Napadl také její kamarádku, proti té šel pro změnu s paličkou na maso.

Útok se odehrál ve Vinařicích u Kladna ve čtvrtek v ranních hodinách. "Po telefonickém oznámení fyzického útoku na linku 158 byly na místo činu okamžitě vyslány policejní hlídky a policistka - psovodka se služebním psem. Krátce po příjezdu hlídek na místo napadení označil v jedné z vinařických ulic služební pes pachatele, ten byl poté zadržen," uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

 

 

Mladíka pak policisté převezli do policejní cely. Bude ho čekat řada výslechů."Policisté v současné době případ prošetřují a co bylo příčinou jednání pachatele, je v tuto chvíli předmětem šetření," doplnila mluvčí.

 

 

Podle informací TV Nova mladík velmi brutálním způsobem napadl svou matku a její kamarádku. Své matce zlámal obě ruce i nohy. Žena skončila v nemocnici v Praze - Motole. Její zraněná kamarádka skončila v kladenské nemocnici.

 

 

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz