vyhaslá hvězda

Moderátor Slezáček je až po uši v dluzích. Utíká před exekutory

Bývalá televizní hvězda, moderátor Bořek Slezáček dluží, kam se podívá. Na jeho pohledávky si už vzpomněli i exekutoři a Slezáček se jim teď marně snaží utéct.

Exekutoři by mu už dávno zabavili majetek, kdyby se jim ale podařilo nějaký oficiální najít. Kličkuje před nimi, jak se jenom dá. Třeba už tím, že si trvalé bydliště nahlásil na adrese městského úřadu v Ostravě-Svinově.

 

Podle exekutorů se tak snaží prostě před exekucí utéct. Visí nad tím totiž hned osm exekucí celkově za více než milion korun. Dluží, kam se podívá. Nezaplatil zhruba 22 tisíc bezpečnostní agentuře, 11,5 tisíce dluží plynárnám, a nikdy ani nesplatil úvěr ve výši 38 tisíc korun. A dluhy rostou - o úroky, náklady na advokáty, odměny pro exekutory.

 

A co na to Slezáček? "Nevím o té ceně, teda o té částce vůbec, nějak mě to nezajímá," vysvětlil.

 

Jeho dluhy nabobtnaly i kvůli škodě, kterou způsobil opilý při nehodě před třemi lety u Slaného. Auto totiž patřilo jeho bývalému zaměstnavateli a ten po něm požaduje 410 000.


 

Slezáček namítá, že cena auta byla nižší. "Na to prostě odmítám přistoupit. No možná budou nějaké další pokuty a na to já prostě kašlu, mně je to tak nějak jedno," dodal.

 

Jedno to ale není lidem a firmám, kterým peníze dluží. Hrozí jim totiž, že už je nikdy neuvidí. Pokud totiž exekutoři nenajdou Bořkovi Slezáčkovi žádný přiznaný majetek, může se stát, že se exekuce prostě zastaví.
 

s přispěním Matěje Rychlého tn.cz / anš