Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Motorkář gangu Hells Angels ujel exekutorům na zabavené mašině! Na místo naběhla i zásahovka!

Policejní asistenci si ve středu ráno vyžádali exekutoři, kteří chtěli zabavit majetek dlužníkovi v rodinném domě na okraji Prahy. Jak záhy zjistili, jedná se o člena motorkářského gangu Hells Angels, který ujel na zabavovaném motocyklu, potvrdila Mediafaxu mluvčí policie Eva Kropáčová.

Exekutoři se do rodinného domu vypravili hned ráno, ale dlužník s nimi nespolupracoval. "Odmítl s nimi mluvit nebo je vpustit dovnitř," uvedla mluvčí. Exekutoři proto přivolali policii, po jejímž příjezdu muž nemovitost zpřístupnil.
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:

 

ČTĚTE TAKÉ:

NEUVĚŘITELNÉ! Téměř neslyšící ženě EXEKUTOŘI strhávali plat za neuhrazené volání

 
"Během exekuce se však odehrál druhý konflikt, když exekutor muži oznámil rozhodnutí, že mu zabaví i motocykl. Dlužník se začal dohadovat a exekutora slovně napadat," podotkla mluvčí s tím, že na místo se proto opět vrátily hlídky policie.
Ještě před jejich příjezdem ale muž nasedl na motorku a odjel neznámo kam. Předtím však ještě výhrůžně přislíbil, že se vrátí. Pro případ, že by se na místo vrátil s posilami, na místě setrvává policie. "Není vyloučeno, že muž své výhrůžky splní a vrátí se údajně v doprovodu motorkářského gangu. Proto jsme přijali adekvátní bezpečnostní opatření," sdělil Mediafaxu Jan Simmerl, velitel zásahu.


Opatření nakonec nebylo potřeba, po dlužníkovi se zatím slehla zem a exekutoři tak dál mohli vykonávat svou práci. Odtahová služba nakonec z pozemku dlužníka odvezla dva osobní vozy, tím po 15. hodině skončila i policejní akce. Nikdo z okolních sousedů se k osobě člena motorkářského gangu nechtěl vyjadřovat. Ten údajně dluží svým věřitelům několik desítek milionů korun.


NAPSALI JSME:

SMUTNÝ PŘÍBĚH! Syn zavinil exekuci! Americká seniorka (101) skončila na ulici!

 

Původně americký klub příznivců motocyklů Hells Angels, který má v současnosti pobočky po celém světě, je proslulý zejména násilnou trestnou činností. Dominuje organizování prostituce, vydírání, obchod s drogami i se zbraněmi. V USA i západní Evropě se Hells Angels proslavili také častými konflikty s jinými motorkáři, zejména z konkurenčního klubu Bandidos. Střety si v posledních letech vyžádaly řadu obětí.

tn.cz / Mediafax