Muž bodl nožem přítelkyni, pak spáchal sebevraždu skokem z okna

NEPOUŽÍVAT!!!!! Pobodání nožem NEPOUŽÍVAT!!!!
Zdroj: oficiální zdroj
Útoku předcházela hádka mezi mužem a jeho přítelkyní, během které druh vytáhl kuchyňský nůž a bodl ženu do zad v oblasti lopatek - ilustrační foto

Nůž zabodl v sobotu odpoledne své pětadvacetileté přítelkyni do zad třicetiletý muž na sídlišti Máj v Českých Budějovicích.

Bezprostředně po činu vyběhl útočník do posledního patra panelového domu a z výšky 20 metrů skočil dolů, pád nepřežil, řekl pro Mediafax mluvčí policie Milan Bajcura.

 

"Útoku předcházela hádka mezi mužem a jeho přítelkyní, během které druh vytáhl kuchyňský nůž a bodl ženu do zad v oblasti lopatek. Poté z bytu utekl do posledního patra domu, kde si otevřel okno a skočil dolů na trávník," popsal událost policejní mluvčí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Žena vyskočila z okna v devátém patře, po dopadu byla při vědomí

 

"Muž dopadl na nohy, ale po dopadu se jeho tělo odrazilo a následně dopadlo hlavou na chodník. Muž si pádem způsobil těžká zranění hlavy a všech končetin, i přes veškerou snahu zdravotnického personálu při převozu do nemocnice svým zraněním podlehl," uvedl Bajcura. Nelze vyloučit, že muž byl pod vlivem alkoholu nebo jiné návykové látky.

 

Zraněná žena není podle slov mluvčího v bezprostředním ohrožení života a je v péči lékařů. Případ vyšetřují českobudějovičtí kriminalisté pro podezření ze spáchání zločinu těžké ublížení na zdraví.
 

Mediafax