Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Praštil mladíka na zastávce kladivem do hlavy a bodl ho!

Brutální útok opilého muže na ostravské tramvajové zastávce prověřuje policie. Devětatřicetiletý muž z Vítkovic praštil kladivem do hlavy o deset let mladšího muže, pak ho ještě bodl nožem!

Opilý muž zaútočil na mladíka v pondělí po 23. hodině na zastávce MHD na ulici Palkovského v Ostravě Zábřehu. "Mladého muže brutálně udeřil kladivem do hlavy. Ten však naštěstí ránu zčásti vykryl a ihned se dal na útěk po tramvajových kolejích směrem k zastávce Hulvácká. Útočník ho však dohonil a nožem jej bodl do levé ruky," popsal mluvčí ostravské policie Petr Svoboda.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Umlátila manžela-milionáře kladivem. Jeho zálety zjistila z mobilu


Napadený muž si stihl přivolat pomoc a útočníka strážníci s vítkovickými policisty zatkli. "Agresor, kterému policisté naměřili více jak dvě promile alkoholu v dechu, putoval k vystřízlivění na záchytku. Zraněný muž byl převezen do Městské nemocnice se zraněním hlavy a tři centimetry hlubokou ranou na ruce. Jen shodou okolností nedošlo k važnějším poraněním. Doba léčení byla stanovena na více jak dva týdny," dodal mluvčí.


Útočníka policie obvinila z těžkého ublížení na zdraví a z výtržnictví. Za ně mu hrozí v krajním případě až desetiletý trest vězení. Útočník zůstává na svobodě.

maš tn.cz / Mediafax