Muž s nožem napadl lidi na náměstí! Chtěl peníze!

Dvaačtyřicetiletý útočník vydíral v sobotu na náměstí v obci na Jindřichohradecku před lidmi muže a ohrožoval jej nožem. Ohrožoval i svědka, který se jeho jednání snažil zabránit, policie násilníka zadržela, řekla v pondělí agentuře Mediafax policejní mluvčí Hana Millerová.

V sobotu kolem poledne dvaačtyřicetiletý agresor před čtyřmi svědky na náměstí v obci na Jindřichohradecku nejprve uchopil pod krkem prvního z poškozených mužů. V ruce držel nůž, jehož čepelí mířil střídavě na obličej a břicho druhého z poškozených. Křičel, že jej zabije a nutil k vydání 9 tisíc korun.

 

ČTĚTE TAKÉ:

NEPOCHOPITELNÉ! Důchodkyně rozbíjela SANITKU, pak NOŽEM ZAÚTOČILA na ZÁCHRANÁŘE!


"Jednání agresora se snažil zabránit další z přítomných mužů, avšak podezřelý jej slovní výhrůžkou a hrozbou zabitím donutil, aby toto jednání podezřelého vůči druhému z poškozených trpěl. Agresor svého jednání zanechal až poté, co mu druhý z poškozených mužů přislíbil, že mu požadovaný finanční obnos předá téhož dne v podvečer," řekla Millerová.


Policisté na linku 158 přijali oznámení o incidentu a ihned na místo vyslali policejní hlídku. Ta útočníka s nožem zadržela a umístila do policejní cely. "Následně policejní komisař agresivního muže obvinil ze zločinu vydírání a přečinu výtržnictví. Obviněného policie stíhá na svobodě," dodala Millerová.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax