Muž s pistolí přepadl čerpací stanici, obsluhu dvakrát udeřil do hlavy

Benzinová pumpa v Horních Počernicích
Zdroj: TV Nova
Neznámý muž obsluhující ženu dvakrát brutálně udeřil do hlavy a z pokladny ukradl několik desítek tisíc korun - ilustrační foto.

Kriminalisté marně pátrají po muži, který v noci na úterý s pistolí přepadl čerpací stanici ÖMV u Lužic na Hodonínsku.

Neznámý muž obsluhující ženu dvakrát brutálně udeřil do hlavy a z pokladny ukradl několik desítek tisíc korun, řekl ve čtvrtek Mediafaxu hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

 

Muž přepadl benzinku v pondělí čtvrt hodiny před půlnocí. "S pistolí v ruce vešel za obslužný pult s pokladnou a řekl si o vydání peněz. Poté, kdy z pokladny ukradl několik desítek tisíc korun, napadl prodavačku dvěma údery do hlavy a utekl," řekl Zámečník.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ozbrojený lupič přepadl benzínku, odnesl si desítky tisíc

 

Policisté po pachateli loupežného přepadení pátrají, zatím však bezvýsledně. Proto ve čtvrtek požádali o spolupráci také veřejnost.

 

"Pachatel byl vysoký 170 až 175 centimetrů, štíhlé postavy. Na sobě měl černou mikinu se zelným motivem na hrudi a kapucí, tmavé kalhoty po kolena a kotníkovou sportovní obuv," řekl Zámečník. Případní svědci by pachatele mohli poznat právě podle výrazné mikiny, kterou měl na sobě.

 

"Jakékoliv informace o možném pachateli nohou lidé sdělit na nejbližší služebně policie nebo volat přímo na linku 158," dodal Zámečník.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax