Muž škrtil servírku, chtěl peníze na hru na automatech

Výherní automat
Zdroj: oficiální zdroj
Muž prohrál vfšechny peníze na automatech. Další si vynucoval násilím na obsluze - ilustrační foto.

Muž na Proseku prohrál všechny své peníze na automatech. Poté napadl servírku, aby mu vydala tržbu.

Městští strážníci zasahovali v pondělí na pražském Proseku.  V tamní restauraci muž napadl servírku kvůli vydání tržby, aby mohl pokračovat ve hře na hracích automatech. Zadržený byl přitom přítelem obsluhující ženy, informoval ve středu Mediafax Pavel Čihák, mluvčí městské policie.

 

Počátek incidentu, tedy prudkou hádku, zaslechl umývač oken jedné z vedlejších restaurací, na možný incident proto upozornil hlídku městské policie. "Ta potom v dotyčné restauraci zadržela mladého muže, který napadl servírku," popisoval Čihák.

 

Důvodem hádky mezi dvaačtyřicetiletou ženou a jejím šestadvacetiletým přítelem byly podle policie údajně peníze z tržby. "Mladý muž, přítel servírky, chtěl peníze z kasy. Celou noc strávil u výherního automatu a své peníze prohrál. Když chtěl na servírce tržbu, žena mu peníze odmítla vydat," doplnil mluvčí pražských strážníků.

 

Dvojice se posléze pohádala, muž svou přítelkyni krátce na to napadl. Podle policie servírka uvedla, že muž ji škrtil, a žádala proto lékařské ošetření. Strážníci přivolali záchrannou službu a incident předali k došetření státní policii.

tn.cz / Mediafax