Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Krvavé drama

Muž ubodal v Praze partnerku! Chytili ho ještě s nožem v ruce

Zdroj: TV Nova

Zhruba čtyřicetiletý muž ubodal v pondělí večer na ulici pražského sídliště Černý most svou stejně starou partnerku. Útočníka s nožem v ruce zadrželi krátce po činu policisté spolu se strážníky.

Krvavé drama se odehrálo kolem 21. hodiny v Anderleho ulici.

 

Na tísňové linky policistů a strážníků volali obyvatelé z okolí kvůli hlasité hádce a potyčce muže a ženy. To ještě nikdo netušil, že konflikt vyvrcholí tragédií.

 

Strážci zákona uviděli hned po příjezdu na místo muže se zakrváceným nožem v ruce. Podařilo se jim ho bleskově zpacifikovat.

 

Dotyčný se údajně nesnažil zasahující strážníky a policisty napadnout a nůž na jejich pokyn položil na zem. Jak se ukázalo hned vzápětí, měl u sebe ještě jeden.

 

Teprve po zadržení podezřelého našli policisté o kus dál pobodanou ženu. Ležela v křoví vedle panelového domu. Přivolaný lékař záchranné služby už mohl jen konstatovat smrt.
Kolik bodných ran měla v těle a nakolik byl útok brutální, určí nařízená soudní pitva.

 

 

Případ si převzali kriminalisté pražské mordparty. Podezřelého muže převezli do cely předběžného zadržení.

 

Zatím je skutek posuzován jako těžké ublížení na zdraví s následkem smrti. Policejní mluvčí Tomáš Hulan však nevyloučil, že na základě zjištěných skutečností ho policisté překvalifikují na trestný čin vraždy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Na svatbě se přiznala k nevěře a muž ji za to polil alkoholem a zapálil!

Milenec chtěl po Míše nezvyklé sexuální praktiky. Podřízla mu krk

TN.cz