Muž vrazil ze žárlivosti kamarádovi do hlavy šroubovák!

Mladík zabodl kamarádovi do spánku šroubovák (ilustrační foto)

Brutální pokus vraždy se odehrál ve Slušovicích, třiadvacetiletý muž tam zabodl svému sokovi v lásce do hlavy šroubovák.

Krvavý incident se odehrál v pátek kolem 19. hodiny. "Oba muži spolu popíjeli v bytě pachatele. Tam se začali dohadovat a nakonec se i poprali. Důvodem měla být údajná nevěra přítelkyně pachatele s napadeným. Jednatřicetiletý muž pak z domu odešel, jeho rozzuřený kamarád si však našel šroubovák s šesticentimetrovým kovovým hrotem a dohonil ho venku na ulici. Po další hádce pak mladší z mužů zabodl šroubovák do spánku svého známého," popsala událost krajská policejní mluvčí Jana Bartíková.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vraždil v hospodě šroubovákem, dostal 12,5 roku


Po chvíli se mužům podařilo šroubovák z hlavy dostat a pachatel ho odhodil do říčky Dřevnice. "Podle lékařů dělily poškozeného od smrti pouze milimetry. Jestli bude mít následky, a jaké, doposud nevíme. Kovový hrot ho totiž zasáhl do mozku. Od pátku byl muž v umělém spánku a o víkendu ho lékaři zlínské Baťovy krajské nemocnice operovali," doplnila Bartíková.


Útočník je od nedělního večera ve vazební věznici v Olomouci. Hrozí mu trest vězení v délce od 12 až 20 let. Doposud byl trestaný pouze za majetkové trestné činy.


Jde o třetí pokus vraždy ve Zlínském kraji za letošní rok. Kromě toho se na území kraje staly i dvě dokonané vraždy.

maš tn.cz / Mediafax