násilí na honu

Myslivec napadl u lesa motorkáře. Plašil zvěř, tak mu zlomil nohu

Myslivec
Zdroj: isifa.com
Ilustrační foto

Myslivec na Mostecku napadl klackem motorkáře, který projížděl po přilehlé cestě. Mladík na motorce má zlomenou nohu a myslivec nyní čelí obvinění.

Až osmileté vězení hrozí myslivcovi, který v lese na Mostecku napadl motorkáře. Myslivec je obviněný ze zločinu ublížení na zdraví. Incident se odehrál v červenci, potvrdila policejní mluvčí Ludmila Světláková.

 

"Dvaadvacetiletý mladík se jel projet na motocyklu svého kamaráda. Při zpáteční cestě potkal neznámého muže, který ho měl udeřit kulatinou pod koleno. Mladík ze strachu pokračujícího útoku z místa raději ujel,“ popsala napadení motorkáře Světláková. Mluvčí také dodala, že mladík na motorce na cestě u lesa mohl jet - na místě neplatí žádný zákaz pro vjezd.


 

Noha však mladíka začala bolet, a tak vyhledal lékařské ošetření. Jeho zranění bylo natolik vážné, že se musel podrobit operaci. Jeho zranění si vyžádá několikaměsíční léčení.

 

K objasnění toho, jak se mladému muži úraz stal, přibral policejní komisař do vyšetřování znalce z oboru zdravotnictví. Obviněný muž je myslivcem, v době útoku byl v lokalitě na honitbě.

tn.cz / kisa