Na autobusové zastávce ležela mrtvola. Cestující v šoku

Mrtvola
Zdroj: tvnoviny.sk
Policisté a záchranáři vyjížděli v pátek v noci k tělu muže ve Velkých Losinách. Ilustrační foto

Na zastávce ve Velkých Losinách ležela mrtvola. Našli ji cestující, kteří zrovna přišli na autobus.

V pátek večer kolem 22. hodiny policisté a záchranáři vyjížděli k případu mrtvého muže na autobusové zastávce ve Velkých Losinách na Šumpersku.


"Muži bylo 73 let. Byl pomlácený v obličeji, ale šetřením na místě nebylo zjištěno cizí zavinění. Přesnou příčinu smrti určí až nařízená soudní pitva,“ řekl v sobotu ráno tn.cz mluvčí šumperské policie Miloslav Svatoň.


"Víme jen, že jde o muže. Totožnost zatím neznáme. Záchranku přivolali lidé, kteří právě šli na autobus a mrtvého uviděli," uvedl Jan Weinberg z olomoucké záchranky v pátek v noci.


Lékař se snažil ještě nešťastníkovi pomoci, ale marně.


"Jela jsem právě z práce, když jsem uviděla pásky kolem zastávky a policisty. A na ostrůvku, kam najíždí vždy autobus u ruční papírny, leželo dekou přikryté tělo," popsala tn.cz situaci náhodná svědkyně.


Příčiny smrti muže odhalí až další šetření. V příštích dnech provedou lékaři pitvu a ta by do celého případu měla vnést světlo.


Ve čtvrtek našli v Brně policisté mrtvolu ženy. O den později zjistili, že ji někdo zavraždil. Nechtěli však říci, jak žena zemřela. Zavražděné je přibližně 65 let. Více TADY


sn TN.cz