Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Na Karlovarsku se ztrácí ženy! Zmizely DALŠÍ DVĚ!

Policie na Karlovarsku pátrá po dvou ženách. Jednou je sedmnáctiletá Kristína Fialová z Nové Role na Karlovarsku, která se pohřešuje od 29. prosince. Druhou je jednačtyřicetiletá Kamila Mariňáková z Karlových Varů, pohřešovaná od pondělka, informoval karlovarský policejní mluvčí Pavel Valenta.

Sedmnáctiletá Fialová trvale bydlí v Nové Roli. Je hubená, měří 162 centimetrů, má modré oči a hnědé rovné dlouhé vlasy česané na patku. Na sobě měla v době odchodu oblečenou šedou bundu, černé kalhoty a černé kozačky na podpatku. Fialová je pohřešována od 29. prosince, kdy se pohádala s matkou a odešla neznámo kam. Do dnešního dne o sobě nepodala žádnou zprávu.

 


ČTĚTE TAKÉ:

POMOZTE! Mladá žena z Karviné je od konce roku nezvěstná

 

Pohřešovaná Mariňáková má střední postavu, měří 160 centimetrů, má blond vlasy střižené na mikádo. Na sobě měla modré džíny, černý svetr, přes který měla tmavě zelenou vestu, tmavé kotníkové boty. Nesla černou kabelku přes rameno s osobními doklady. Pohřešovaná má vadu na levém oku - mírně šilhá. Po Mariňákové pátrá rodina, která ji pohřešuje od pondělního rána, kdy odešla k lékaři a už o sobě nepodala žádnou zprávu. Žena je po hospitalizaci a nemá u sebe léky, které by měla užívat.

 

 

V případě jakýchkoliv poznatků o hledaných ženách se lidé mohou obracet na nejbližší oddělení policie nebo na telefonní linku 158.

 

V úterý také mizely ženy

 

I v úterý měli policisté plné ruce práce s hledáním mladých žen. První (šestnáctiletá) dívka byla pohřešována od úterních ranních hodin, kdy odešla z bydliště do Základní Školy Bochov. Do školy ale nedorazila. Našli ji v Karlových Varech.

 

Druhá žena zmizela z gynekologického oddělení nemocnice Sokolov. Utekla po porodu a byla ve velmi špatném zdravotním stavu. Po dívce, které byla předtím ve výchovném ústavu v Nové Roli na Karlovarsku, vyhlásila policie pátrání. Ženu nakonec našli na nádraží a vrátili zpět do nemocnice.

tn.cz / ČTK