Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

ŠOKUJÍCÍ VIDEO! Na revizora VYTÁHL PISTOLI! Poznáte ho?

Pražská policie zveřejnila videonahrávku muže, který 1. dubna v autobusu č. 140 vytáhl místo jízdenky na revizora pistoli a v zastávce Tupolevova ho vytlačil z autobusu. Jak Mediafax již informoval, mladík v doprovodu starší ženy zmizel v přilehlém sídlišti v pražských Letňanech.

Na videonahrávku agresivního černého pasažéra se podívejte pod titulkem článku.

 

Jak agentura Mediafax v pondělí informovala, k incidentu došlo jen pár minut po šestnácté hodině. Mladému muži, který ohrožoval revizora pistolí, dělala společnost žena středního věku. Policisté se vzhledem k tomu, že si byl pár velmi podobný, domnívají, že může jít o jeho matku.

 

Kriminalisté nadále pátrají po muži ve věku kolem 25 let, který je vysoký asi 165 centimetrů, štíhlé až hubené postavy. Oblečený byl do světlého jutového saka a tmavého trika. Na hlavě měl černý klobouk s širokým okrajem a nazrzlé vlasy svázané do culíku. V obličeji měl ostré rysy, krátké strniště a světle modré oči.

 

PSALI JSME:

PISTOLE MÍSTO JÍZDENKY! Mladík vytáhl na revizora zbraň

 

Jeho společnici je kolem 50 let, je vysoká 165 centimetrů a má štíhlou postavu, krátké a vlnité blond vlasy a na sobě měla světlý tříčtvrteční kabát.

 

V případě dopadení hrozí tomuto muži za trestný čin nebezpečné vyhrožování trest odnětí svobody až na tři léta.

 

Kriminalisté k těmto osobám přijmou informace na jakékoliv služebně nebo tísňové lince 158.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax