Nabourala pět aut a prala se s policií. Měla přes dvě promile

Dechová zkouška - ilustrační foto
Zdroj: TN.cz
Žena skončila v poutech v nemocnici - ilustrační foto.

Silně opilá mladá řidička ve čtvrtek odpoledne nabourala v Praze 1 - Starém Městě pět aut. Žena po nehodě napadala záchranáře a pomoci jim musela i pohotovostní jednotka, informovala agenturu Mediafax policejní mluvčí Eva Miklíková s tím, že v nemocnici nadýchala přes dvě promile.

Incident se odehrál před jedenáctou hodinou dopoledne v ulici V Kolkovně. "Osmadvacetiletá žena řídila vůz značky Audi A6, kterým nabourala pět zaparkovaných vozidel," řekla mluvčí s tím, že způsobila škodu kolem čtyř set tisíc korun.

 

"Měla štěstí, protože jen o kousek minula luxusní vůz Lamborghini za několik milionů korun," dodala Miklíková.

 

Když na místo přijeli záchranáři, aby zraněnou řidičku ošetřili, začala na ně být agresivní. Pomohli až přivolaní policisté z pohotovostní motorizované jednotky. I s nimi se žena snažila soupeřit a nechtěla se podrobit dechové zkoušce, ale nakonec skončila v poutech v nemocnici.

 

"Teprve tam nadýchala, a protože přístroj ukázal přes dvě promile alkoholu v dechu, je podezřelá z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který ji v případě odsouzení hrozí až rok ve vězení," ukončila mluvčí.

 

Policisté incident nadále vyšetřují.

tn.cz / Mediafax