Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Naháč čekal na ženu v lesoparku! Na jejího přítele útočil nožem!

Nahý muž vyděsil v sokolovské zahrádkářské kolonii devětačtyřicetiletou ženu, která místem procházela z Dolního Rychnova směrem k zimnímu stadionu. Naháč potom nožem zaútočil na přítele ženy, který se na místo vypravil.

"Incident se stal již 25. května krátce po dvacáté hodině v lesním porostu u Areálu TJ Baník poblíž čerpací stanice. Po cestě tam procházela žena lesoparkem nad zahrádkářskou kolonií, kde narazila na nahého muže," uvedla mluvčí policie Kateřina dohnalová.

Žena se lekla, utekla zpět na silnici, kudy poté došla do restaurace, kde sdělila svému příteli, co se jí přihodilo. Muž se následně vydal do lesoparku, kde uviděl naháče, jak sedí v podřepu.

PODÍVEJTE SE:
Zvrhlík okrádá ženy v centru Prahy! Místo SEXU dostal na BUDKU!


"Když se svědek přiblížil k neznámému muži a zeptal se ho, co zde dělá, ten na něho namířil nůž a nejméně dvakrát proti němu máchl směrem ke krku se slovy, že ho zapíchne. Přítel ženy poté z místa utekl a událost oznámil na Policii ČR," řekla Dohnalová. Policisté nyní muže podezřívají z výtržnictví a pokusu těžkého ublížení na zdraví.

Podle popisu svědků šlo o muže, kterému bylo do 28 let, měl štíhlou postavu vysokou 180 centimetrů, byl tmavší pleti, měl krátce střižené vlasy, na čele kouty a neoholené tváře. Měl na sobě, poté co se oblékl, tmavé triko s krátkým rukávem, kde byly žluté vodorovné pruhy a tmavé kraťasy pod kolena. Na nohou měl světlo sportovní obuv.

ČTĚTE TAKÉ:
STRACH O DĚTI! U Jihlavy opět zaútočil pedofil! Už potřetí


Policie žádá spoluobčany, kteří mohou pomoci k identifikaci muže nebo byli svědky této události, aby vše ohlásili na nejbližší policejní služebnu či zavolali na linku 158.

Mediafax