Namol opilá řidička řádila v Přerově. Nabourala tři auta, měla skoro 2 promile!

Opilá usedla v pondělí před desátou hodinou ranní za volant dvaačtyřicetiletá žena v Přerově. Během jízdy nabourala tři automobily.

K prvnímu nárazu do překážky, která stála ženě v cestě, došlo na Žerotínově náměstí. Při průjezdu přes parkoviště poškodila zadní část zaparkovaného vozu značky Audi.


„To ji ovšem nepřinutilo zastavit a pokračovala v cestě dál. Při otáčení na stejném náměstí narazila do dalšího auta, tentokrát se jednalo o BMW zaparkované v horní části náměstí u okraje cesty,“ doplnila policejní mluvčí Miluše Zajícová.

 

I přesto však žena pokračovala v cestě na ulici Kratochvílova, kde se u Přerovanky pokusila zaparkovat. Ani to však nezůstalo bez následků. V cestě jí tentokrát bránila škodovka, které poškodila zadní část.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Opilá řidička PŘEJELA DVA CHODCE! Dívku ZABILA, muž je ZRANĚN!


Pak už řidičku konečně odchytili strážníci městské policie a dali jí dýchnout, přičemž žena nafoukala 1,7 promile alkoholu! Opilou řidičku si vzápětí převzali dopravní policisté, kteří se pokusili o opětovnou dechovou zkoušku, ale řidička ji už nebyla schopna kvůli silné opilosti opakovat.


Proto jí zadrželi řidičský průkaz, a ženu pak převezli k lékařskému vyšetření a odběru krve. Celková škoda na vozidlech byla vyčíslena na 60 tisíc korun, řidičce hrozí až tři roky vězení.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

maš tn.cz / Mediafax