Nebezpečný zákrok

Narkoman se zabarikádoval v pražském bytě! Napadal lidi i policisty!

Tasr
Zdroj: oficiální zdroj

Pražští policisté museli v pátek odpoledne použít v Řípské ulici Taser proti narkomanovi, který se zabarikádoval v bytě. Muž ohrožoval další lidi v bytě, osvobodili je policisté.

"Případ nám byl ohlášen strážníky městské policie, na místo ihned vyrazily hlídky Pohotovostní motorizované jednotky," uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

 

Muž vyhrožoval napadením lidem v bytě, následně vyběhl ven a pokusil se napadnout policisty. Poté zaběhl zpátky a zabarikádoval se v jednom z pokojů. Policistům se podařilo lidi z bytu dostat.

 

"Policisté ze Speciální pořádkové jednotky uzavřeli ulici. Na místo dorazil vyjednavač a vyjela také zásahová jednotka. S vyjednavačem se muž nejprve nechtěl vůbec bavit, po chvíli ale začal komunikovat," doplnil mluvčí.

 

Ještě před příjezdem zásahové jednotky narkoman začal odstraňovat barikády a hrozilo, že opět vyběhne ven a bude se snažit někoho napadnout. Policisté proto muže zpacifikovali taserem. "Následně byl na místě zadržen. Celý zákrok se obešel bez zranění," dodal Hulan.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co s vámi udělají drogy: Takto dopadnete, když budete brát pervitin

Bieber se ve vězení sesypal a bonzuje: Drogy mi obstarala matka, tvrdí!

tn.cz / jap