LOVCI LEBEK dopadli vězně! Nevrátil se za mříže. VIDEO ZÁSAHU

Speciální útvar takzvaných lovců lebek dopadl vězně, který se po přerušení trestu nevrátil do vězení. Jednalo se o muže, který byl v roce 2008 za vraždu odsouzen k patnácti letům vězení.

Pro detektivy z oddělení cíleného pátrání šlo o poměrně výjimečný případ. Normálně se totiž zabývají organizovaným zločinem nebo vyhledáváním lidí, kteří před spravedlností uprchli do zahraničí.

 

Tento elitní útvar na případu pracoval právě proto, že nebylo jisté, čeho je pětatřicetiletý muž, který se z vězení na čas dostal kvůli vážným zdravotním problémům, schopný a jestli není ozbrojený.

 

Podívejte se na reportáž a video za zatýkání:

 

 

Celá akce, na jejímž konci bylo dopadení uprchlíka, byla velmi rychlá. Trvala jen šest dní, což je hodně krátká doba, uvážíme-li, že policisté museli muže několik dní sledovat. Na samotném zatčení, k němuž došlo včera odpoledne, pak lovci lebek spolupracovali se zásahovou jednotkou z Olomouce.

 

Právě tam se totiž na jedné z ubytoven hledaný vězeň ukrýval. Teď už by měl být opět v rukou vězeňské služby, aby si odpykal zbytek svého 15letého trestu.

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TV Nova