Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Nechutný útok na invalidu! Při předváděcí akci...

Pracovník firmy napadl při prezentační akci v Plzni invalidu, chtěl odstoupit od podepsané smlouvy.

Z omezování osobní svobody a ublížení na zdraví byl v Plzni obviněný šestadvacetiletý muž. Na prezentační akci napadl třiašedesátiletého invalidu, který chtěl odstoupit od podepsané smlouvy, sdělila agentuře Mediafax v pondělí mluvčí policie Simona Čejková.
 

"Incident se stal na prezentační akci jedné liberecké firmy, kde si mohli účastníci akce produkty i zakoupit. Nabídka se zdála lukrativní invalidnímu muži a ihned uzavřel smlouvu, bezprostředně po jejím podepsání si ale celou věc rozmyslel a chtěl od ní odstoupit," řekla Čejková. To se nelíbilo mladému muži z Karlovarska, který s Plzeňanem smlouvu sepisoval.
 

"Po krátké domluvě vyšli společně oba muži na chodbu před sál, kde zaměstnanec firmy napřáhl ruku na nespokojeného zákazníka a chtěl ho udeřit. Ten jej upozornil, že pokud to udělá, vrátí se zpět do sálu a všem řekne, co se mu stalo," popsala začátek incidentu mluvčí.


Prodávající si stoupl před dveře a řekl, že nikam nepůjde. Pak do muže o francouzských holích strčil tak silně, až upadl na zem. Muž utrpěl zranění, která si vyžádala lékařské ošetření.
 

Mediafax