tragédie

Nehoda v Dubí: Dva kluci jsou po smrti, Zdeněk (19) krvácí do mozku a je v kritickém stavu

Místo nehodu u obce Dubí
Zdroj: TV Nova

Nedělní nehoda v Dubí na Teplicku má dvě oběti. Emil a Roman jsou po smrti. Třetí z kluků bojuje v nemocnici o život. Stav Zdeňka V. je ale kritický. Podle informací TV Nova krvácí do mozku.

Emil, Roman a Zdeněk milovali rychlou jízdu a rychlá auta. V noci z neděle na pondělí měli dopravní nehodu. Jejich vůz na silnici u severočeského Dubí vylétl ze silnice a rozlomil se o sloup.
 

Emil a Roman jsou po smrti. Emilova přítelkyně se zhroutila, kamarádi jsou zdrcení a nejhůře nesou celou tragédii rodiče. "Bylo otázkou času, kdy se to stane, jezdili hodně rychle. Navíc se mluví o tom, že byli pod vlivem alkoholu," nebere si servítky jejich kamarád Lukáš.
 

Emilova přítelkyně se zhroutila! Více najdete ZDE!
 

Třetí z chlapců je v kritickém stavu v nemocnici v Ústí nad Labem. Zdeněk V. má podle informací TN.cz krvácení do mozku a je na tom opravdu zle, lékaři se bojí, že zemře. "Žije, ale jeho stav je opravdu hodně špatný," uvedl mluvčí ústecké nemocnice Petr Vaněk.
 

Pokud Zdeněk přežije, ponese si následky celý život. Policisté zatím vyšetřují, co se přesně na silnici mezi Dubím a Cínovcem stalo.
 


 

Objevila se spekulace, že tři kamarádi na silnici závodili s dalším vozem, který po jejich nehodě odjel. Kriminalisté také musí zjistit, kdo vůz skutečně řídil. Podle kamarádů to není vůbec jisté. Kluci si auto půjčovali a za volantem se prý často střídali.
 

ČTĚTE TAKÉ:

PIRÁTI SILNIC: Kdo nejčastěji umírá na českých silnicích?

 

sta TN.cz