Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 10. 2011

Neozbrojený lupič PŘEPADL BANKU ve Valašském Meziříčí! Odnesl si DESÍTKY TISÍC!

přepadení banky ve Valašském Meziříčí
Zdroj: Mediafax
Neznámý lupič přepadl banku, policisté po muži usilovně pátrají. Ilustrační foto

Kriminalisté od pátku vyšetřují loupežné přepadení banky ve Valašském Meziříčí, které policie zveřejnila až v pondělí. Mluvčí policie Lenka Javorková pro agenturu Mediafax uvedla, že při incidentu nebyl nikdo zraněn.

Banku v centru města přepadl v pátek odpoledne maskovaný lupič. Odnesl si několik desítek tisíc korun. Při přepadení nebyl nikdo zraněn.


“Muž měl na hlavě tmavou kšiltovku, ze které mu trčely neupravené vlasy a na očích sluneční brýle. Přistoupil k jedné z přepážek, kde pracovnici banky předložil lístek, na kterém bylo napsáno něco v tom smyslu, aby mu vydala peníze, že se jedná o přepadení. Čtyřiapadesátiletá žena mu pod pohrůžkou užití násilí nakonec vydala několik desítek tisíc korun, které si muž dal do připravené příruční tašky a poté objekt opustil,“ popsala případ Lenka Javorková.


Lupič byl ve věku kolem 40 let, vysoký asi 170-175 cm. Oblečenou měl modrou bundu a v ruce nesl černou příruční tašku. Nebyl nijak viditelně ozbrojen. V případě dopadení mu hrozí až 10 let vězení.

tn.cz / Mediafax
Reklama