Alkohol zapracoval

Nepoučitelná! Opilou řidičku chytili za volantem hned dvakrát

Téma:

Hned dvakrát během pár hodin chytili v Jihlavě opilou řidičku za volantem jejího auta. Nadýchala skoro tři promile. Jenže ani to ji nezastavilo - poté, co ji policisté poprvé zastavili a vyslechli, znovu bezstarostně usedla za volant a odjela.

Ve finále skončila na záchytce. Zmateně mluvila ještě ráno, takže to čtyřiapadesátiletá veterinární lékařka z Kostelce u Jihlavy s alkoholem opravdu přehnala.


Opilou řidičku policisté zastavili přímo v centru Jihlavy, v ten moment měla za sebou zhruba patnáctikilometrovou cestu. Nadýchala 2,7 promile alkoholu.


Policisté ji na místě zabavili řidičský průkaz - a po výslechu propustili. A ona? Okamžitě sedla znovu za volant. O něco později už se kála na záchytce, kde nadýchala necelé dvě promile a strávila 12 hodin.


Alkoholem žena podle informací televize Nova dlouhodobě řeší rodinné problémy. A teď ji čekají další. Bude muset zaplatit až padesátitisícovou pokutu, za volant si nesedne nejméně rok a hlavně za ohrožení pod vlivem návykové látky může jít až na rok do vězení.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
pez, David Pik TN.cz