řeší to policie

Exekutoři použili slzák! Napadli naši babičku, tvrdí rodina! Jen jsme se bránili, tvrdí oni

Exekutoři v Roztokách
Zdroj: TV Nova
Tito exekutoři zasahovali v Roztokách u Prahy

VIDEO: Dva exekutoři napadli naši babičku, nastříkali jí do očí slzný plyn a okradli ji. Přesně toto tvrdí rodina čtyřiašedesátileté paní z Roztok u Prahy. Exekutoři ale tvrdí, že napadeni byli první oni a že mají důkazy.

Co se stalo v úterý večer v Roztokách u Prahy? Rodina čtyřiašedesátileté paní tvrdí, že ji napadli exekutoři. Že jí do očí nastříkali slzný plyn a zkroutili jí ruku. 
 

Exekutoři to ale popírají. Říkají, že se jen bránili napadení. Kdo byl agresivní? Exekutoři tvrdí, že s násilným chováním začala rodina, která chtěla exekuci zabránit. Exekutoři, kteří pracují pro exekutorský úřad v Přerově navíc tvrdí, že ke svému tvrzení mají důkaz v podobě videa, které dokazuje, že napadeni byli oni. 
 

Celé drama odstartovalo včera odpoledne. Dům v Roztokách u Prahy obývá stará paní, její syn a jeho přítelkyně s malým miminkem. V době zákroku exekutorů ale byla doma jen stará paní společně s kamarádkou.

 

 

Zákroku exekutorů se podle tvrzení své rodiny nijak nebránila. Odemkla jim prý branku a pozvala je dál. Když však chtěla branku za oběma muži zavřít, jeden z exekutorů jí to údajně zcela nesmyslně zakázal s tím, že dům chtějí vidět zájemci o jeho koupi. Alespoň to tvrdí její rodina. Exekutoři prý paní zkroutili ruku a zlomili jí klíč v zámku.
 


 

Exekutoři toto tvrzení považují za nesmysl. Prý jen konali svou povinnost. Kdo byl agresivní? Podle exekutorů zaútočila rodina čtyřiašedesátileté paní. "Máme důkaz v podobě videa, které vyvrací verzi rodiny," uvedli pro TV Nova zástupci přerovského úřadu. Celý zamotaný zásah nyní musí rozřešit policie.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Dluží vám zaměstnavatel peníze? Obraťte se na exekutora, obstaví mu účty

Rekord mezi neplatiči, 209 exekucí na jednoho muže

HROZIVÁ ČÍSLA: Téměř 70 tisíc důchodců je v exekuci

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

David Garkisch TN.cz