Legrace to nebyla

Neuvěřitelné! Násilník spoutal přítelkyni, hodil do kufru auta a poté přivázal v lese

Vozil ženu v kufru auta
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

Z několika přečinů policisté z Příbramska obvinili šestadvacetiletého muže. Nejdříve spoutal dvaadvacetiletou přítelkyni, kterou zavřel do kufru auta, kde ji nechal asi hodinu, zatímco jezdil. Následně ji přivezl do lesa na Milínsku, kde ji přivázal ke stromu a odjel, řekla policejní mluvčí Monika Schindlová.

Žena si nejdřív myslela, že si muž dělá legraci, ale ta jí asi brzy přešla, když se nejméně hodinu natřásala svázaná v kufru auta. Z provazu, kterým byla přivázána ke stromu, se jí naštěstí podařilo vysmeknout a poté informovala policii.


„Muž byl zadržen v Praze v kradeném autě. U sebe měl kabelku poškozené, ve které byl telefon, peníze, doklady a platební karta. Na tu stihl vybrat několik tisíc korun,“ dodala mluvčí.


Policisté navíc zjistili, že zadržený má až do roku 2015 zákaz řízení a je na něj vydán příkaz k zatčení několika soudy, protože se něčeho podobného dopustil už dřív. Teď mu za přečiny vydírání, krádeže, neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a z maření výkonu úředního rozhodnutí hrozí až čtyřletý pobyt v base.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Mediafax/luk