foto a video Pátrání po agresorovi

NEVIDĚLI JSTE HO? Tento muž chtěl znásilnit nezletilou dívku!

Tento muž brutálně napadl před několika dny nezletilou dívku mezi Sokolovem a Svatavou. Shodil ji z cesty a odvlekl k řece. Když ji povalil a chystal se ji znásilnit, zakřičel na něj kolemjdoucí. Útočník se lekl a utekl. Neviděli jste ho?

Doposud neznámý pachatel napadl nezletilou dívku před deseti dny - 21. května - na pěšině u řeky Svatavy mezi Sokolovem a Svatavou. "Nezletilá šla po této cestě ráno okolo 7 hodiny směrem k Sokolovu. Neznámý muž šel proti nezletilé, ale jakmile ji minul, otočil se a zezadu k ní přistoupil. Chytil jí a shodil z pěšiny a dále ji násilím odvedl od pěšiny směrem k řece. Povalil ji na a vyhrožoval ji újmou na zdraví," uvedla sokolovská policejní mluvčí Kateřina Böhmová.
 

Naštěstí dívce nestihl ublížit, protože ho vyrušil kolemjdoucí. "Zakřičel na něj, co tam dělá. Muž se lekl a z místa utekl. Ke zranění dívky naštěstí nedošlo," upřesnila Böhmova.
 

GALERIE: Tento muž napadl u Sokolova nezletilou dívku

1
/
2
Zdroj: Policie ČR
Agresor, který napadl nezletilou dívku u Sokolova - 1

 

Agresora zachytily kamery v Sokolově. "Muž má široký nos, je vysoké hubené postavy okolo 175 cm a má tmavou pleť. Na sobě měl bílou mikinu s vodorovným tmavším potiskem, klokaní kapsou a kapucí. Na mikině měl vpředu velký černý nápis. Světle modré džíny s nohavicemi do zvonu. Na nohou měl černé boty s bílými tkaničkami," popsala sokolovská policejní mluvčí.
 

Pokud jste muže na fotkách či videu poznali, okamžitě kontaktujte policii, buď na nejbližší služebně nebo na bezplatné telefonní lince 158.

 

ČTĚTE TAKÉ

Podívejte se, jak se na Karlovarsku rozmáhá kriminalita

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / hmr