Tahle zrůda chtěla v podchodu znásilnit školačku!

Čtrnáctiletou dívku se minulý týden ve čtvrtek v Ostravě pokusil znásilnit dosud neznámý pachatel. Policie po něm stále pátrá, informovala v úterý krajská policejní mluvčí Soňa Štětínská.

Dívce se podařilo utéct. "Dívka ve čtvrtek 3. listopadu o půl šesté ráno vystoupila z autobusu č. 46 na zastávce Poruba vozovna. Šla po chodníku směrem k pekárně Kelbísek. Náhle ji chytil neznámý pachatel a zatáhl do průchodu mezi domy. Dívku pevně uchopil a začal osahávat," popsala mluvčí.


Podle jejího popisu jde o muže ve věku 35 až 40 let, vysokého 180 až 185 centimetrů, silnější postavy. "Měl několikadenní neupravené strniště. Co se týká oblečení, měl mít tmavou šusťákovou bundu s bílými rukávy. Na hlavě tmavou kapuci od mikiny, kterou měl pod bundou," uvedla mluvčí."Kriminalisté uvítají jakoukoli informaci k osobě. Lidé si mohli muže všimnout ráno v MHD, přímo na autobusové zastávce Poruba vozovna nebo poblíž místa napadení. Pro kriminalisty je důležitá jakákoli informace, i ta, která nemusí zdánlivě s případem souviset," dodala.


K dispozici je telefonní linka 974 721 473 nebo bezplatná policejní telefonní linka 158.

tn.cz / Mediafax