úkladná vražda?

NOVÁ POLICEJNÍ VERZE: Moniku a Klárku zabil Kramný elektřinou!

Tohle je naprostý zvrat v případu. Podle nových informací, které zveřejnil portál iDnes.cz, zabil Moniku a Klárku v Egyptě elektrický proud.

Od začátku Petr Kramný tvrdil, že jeho manželku a dceru něco otrávilo. Teď se ale ukazuje, že je vše možná úplně jinak. Čeští policisté, kteří případ vyšetřují, totiž tuhle teorii vyvrátili.

 

Podle nové vyšetřovací verze totiž Moniku a Klárku zabil elektrický proud v hotelové koupelně. "Obě ženy zemřely po zásahu elektrickým proudem, stojí v obvinění mého klienta. Je to momentálně jediná vyšetřovací verze, s kterou policie pracuje," řekl TN.cz advokát Jaromír Richter, který zastupuje Petra Kramného. 

Podle policie tedy Petr Kramný připravil na svou dceru a manželku zrůdnou past. Když ženy po zásahu proudem zemřely, vymyslel si příhodu o jejich otravě a sám předstíhal nevolnost. Pak zřejmě spoléhal na to, že egyptská policie případ nevyřeší.


Egyptská prokuratura opravdu po několika měsících případ odložila, ale čeští kriminalisté mají jasno. Kramný podle nich lže. I pitva obou žen prý jednoznačně vyvrátila teorii, že se Monika s Klárkou otrávily.
 


"Informace o otravě jedy či rozleptání žaludku žíravinou jsou naprosto nesmyslné dedukce. Mluvil jsem s patologem, který obě ženy pitval," řekl portálu iDnes.cz přednosta Ústavu soudního lékařství Fakultní nemocnice Ostrava Igor Dvořáček.


O tom, že ženy nezemřely na otravu, mluvili i policisté, kteří byli minulý týden na místě, kde Monika s Klárkou zemřely. "Nebyla to intoxikace, jak je prezentováno. Pokud půjdeme do minulosti, policie o tom nikdy nemluvila. Závěry pitvy hovoří zcela jasně, že o intoxikaci nešlo. Na místě nebylo žádné zvracení a průjmy," řekl ředitel Úřadu služby kriminální policie a vyšetřování Milan Pospíšek reportérům Primy.
 


Policisté ale dnešní nové informace nechtějí nijak komentovat. "Nemáme nic nového ke zveřejnění," opakuje policejní mluvčí Gabriela Holčáková, která jako jediná může za policii případ komentovat.


Šestatřicetiletá Monika a její osmiletá dcera Klárka  zemřely v Egyptě loni v hotelu v Hurghadě. O otravě mluvil krátce po jejich smrti i lékař, který údajně jejich těla pitval. Egyptská policie podezřívala kvůli jejich smrti Kramného a až do října musel zůstat v Egyptě. Kramný vinu stále odmítá.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zavraždili přítelkyni Michaela Douglase. Měl si ji brát

Verešové zastřelili kamarádku přímo před její dcerou. Neuvěřitelné, pláče modelka

TN.cz