divné chování

NOVÉ VIDEO: Poslední párty Moniky a Klárky! Z chování Kramného mrazí

Téma:

Televize Nova získala dosud nezveřejněné video Moniky a Petra Kramných natočené krátce před tragickou událostí v Egyptě.

Video bylo pořízeného na oslavě narozenin, ještě před odjezdem na osudnou dovolenou v Egyptě. A už v té době je patrný poněkud odtažitý přístup Petra Kramného k rodině. Monika s Klárkou na jedné straně, Petr daleko od nich. Na sedmiminutovém videu není jediný záběr, kde by se Petr svým nejbližším, a jak dříve sám tvrdil, milovaným, věnoval.
 

Monika s Klárkou si naplno užívaly života. Bavily se, zpívaly, společně dováděly. Tatínek jako kdyby tam snad pro Klárku ani nebyl. "V těch okamžicích, kdy je přítomen v tom natáčení, tak zkrátka on se jako to okolí nechová. Zůstává jakoby chladný vůči tomu dění, jenom to pozoruje," komentuje video psycholog Slavomil Fischer.
 

Podívejte se na reportáž TV Nova:
  

Možná už tehdy Kramný připravoval nějaký ďábelský plán. Ten podle policie zrealizoval právě na vysněné dovolené v Egyptě. Vyšetřování vraždy, z které je obviněn teď probíhá na plné obrátky. Kramného advokát ale tvrdí, že policisté zatím proti Kramnému nemají žádné důkazy.
 


Kramný je obviněn z dvojnásobné vraždy. Ve čtvrtek ho soudkyně poslala do vyšetřovací vazby. Tam zůstane zřejmě až do začátku soudu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

Verešové zastřelili kamarádku přímo před její dcerou. Neuvěřitelné, pláče modelka

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
vrl/kom TN.cz