ODPORNÉ! Pedofil zneužil ve vaně PĚTILETOU DÍVKU! Dostal za to 6,5 ROKU!

Městský soud v Brně poslal ve středu šestatřicetiletého Petra Koudelku na šest a půl roku do vězení za pohlavní zneužití pětileté dcery své přítelkyně. Muž si trest odpyká ve věznici s ostrahou.

Verdikt vynesl soudce Tomáš Kurfiřt.

 


Soud uložil Koudelkovi také ochranné léčení sexuologické ústavní formou. Muži hrozil trest od dvou do 10 let. "Trest by měl být spíš v horní polovině. Pokud je někdo dvakrát za stejný čin odsouzený a nevykonává ani uložené ochranné léčení, není možné uložit trest v dolní polovině," uvedl soudce.
 

Podívejte se na reportáž TV Nova.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PEDOFIL ZNÁSILNIL svá vnoučata! Soud zamítl jeho ODVOLÁNÍ!


Podle něj soud zohlednil jako polehčující okolnost pouze zmenšenou příčetnost obžalovaného, jinak ale vše vypovídalo proti němu. "Soud nemá důvod nevěřit vývpovědi poškozené, která je hlavním důkazem," dodal Kurfiřt.


Koudelka pětiletou dívku zneužil loni v srpnu. Ve vaně jí měl provádět orální sex a masturbovat před ní až do vyvrcholení. Případ vyšel najevo náhodou, když zneužitá holčička vše prozradila své tetě. "Řekla mi, že ji strejda pusinkoval na pipce, čural si do ruky a při tom se tak divně smál," vypověděla u soudu teta poškozené, která případ oznámila na policii.

 

NAPSALI JSME:

ZVRHLÍK: Pediatr obtěžoval přes 100 pacientů, nejradši měl BATOLATA!


Obžalovaný vše popřel. "Nic takového se nestalo. Nevím, proč si sestra expřítelkyně obvinění vymyslela," sdělil Koudelka, který už byl čtyřikrát trestaný, z toho dvakrát za pohlavní zneužití dívek mladších 15 let.


Když vyšel případ najevo, muž nejprve spolupracoval s policií, ale poté zmizel. Po více než půl roce jej policie chytila v Londýně, kam prý vyjel za prací. Kromě pohlavního zneužití soud potrestal Koudelku také za to, že již dříve nedocházel na ochranné léčení.

 

Mediafax/tn.cz