blázen

Opilec přepadl benzínku a pak se vrátil na party. Tam si pro něj přišla policie

Velmi rychle se podařilo kriminalistům z Valašského Meziříčí vyřešit loupežné přepadení čerpací stanice v Poličné. Stačily jim necelé tři hodiny a lupič, kterému hrozí až deset let ve vězení, skončil v cele.

Devětadvacetiletý muž si v noci na neděli chtěl nejspíš rychle vydělat peníze. Na benzinku v Poličné si odskočil z rozjetého mejdanu. Vůbec mu nevadilo, že čerpadlářka, která zrovna umývala podlahu, nebyla sama.

 

Na záběrech z kamer je vidět, jak s kapucí na hlavě vešel dovnitř, tam potom vytáhl pistoli a chtěl peníze. Jenomže mladá žena ho překvapila tvrzením, že žádné peníze v kase nemá! Zloděj si tak místo peněz odnesl alespoň čtyři láhve tvrdého alkoholu a vypravil se zpátky na večírek - což bylo jen nějakých 400 metrů od benzinky. No a protože už byl opilý, čtyři láhve neunesl.

 

"Policisté našli jednu rozbitou láhev, kterou si zloděj z benzínky odnesl, a dále našli několik svědků. Nakonec se podařilo, necelé tři hodiny po loupeži, muže vypátrat a zadržet v rodinném domku v Poličné," potvrdila mluvčí policie Lenka Javorková.
 

Petr Zapletal tn.cz / hru