Opilecká strkanice skončila brutálním pobodáním! Útočník se schoval doma

Opilecká strkanice vyústila až k pokusu o vraždu. Muž bodl svého soka do břicha nožem, ten byl ve vážném ohrožení života.

Jihomoravští kriminalisté obvinili z pokusu o vraždu devětatřicetiletého muže, který v hospodě v Šardicích na Hodonínsku bodl do břicha dvaašedesátiletého soka. Agentuře Mediafax to v pátek řekla policejní mluvčí Petra Vedrová s tím, že policisté muže zatkli a umístili do cely předběžného zadržení.

 

"Muž utekl domů, našli jsme jej během půl hodiny," poznamenala Vedrová. "Podali jsme návrh na jeho vazební stíhání, soud o něm rozhodne během soboty," dodala.

 

Hádka mezi opilci se strhla v šardické hospodě ve středu vpodvečer. "Vyústila v útok mladšího muže, který svého soka zranil natolik vážně, že byl v bezprostředním ohrožení života," řekla Vedrová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vraždu novinářky Politkovské si prý objednal miliardář Berezovskij

 

Štamgasti v hospodě k poraněnému přivolali záchranáře, ti pak informovali policisty. "Těžce zraněného pacienta převezla sanitka na urgentní příjem do nemocnice v Kyjově. Lékaři je ihned operovali a zachránili mu tak život," řekla Mediafaxu mluvčí jihomoravských záchranářů Barbora Zuchová. Pacient nyní podle ní leží ve stabilizovaném stavu na anesteziologicko resuscitačním oddělení tamní nemocnice.

 

Incident kriminalisté vyšetřují jako pokus o vraždu. Útočníkovi proto hrozí až osmnáctileté vězení.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

klab tn.cz / Mediafax