Opilý cestující napadl vlakvedoucího, pěstí rozmlátil dveře!

opilý cestující napadl vlakvedoucího
Zdroj: Mediafax
Agresivního cestujícího museli zpacifikovat policisté. Ilustrační foto

Z výtržnictví se bude zodpovídat šestadvacetiletý cestující, který ve vlaku z Brna do Náměště nad Oslavou napadl vlakvedoucího a rozbil dveře na chodbě. Podnapilého muže zadrželi policisté v železniční stanici Náměšť nad Oslavou, sdělila v pondělí Mediafaxu policejní mluvčí Marcela Lavická.

K incidentu došlo v sobotu večer ve vlaku na trase z Brna do Náměště nad Oslavou. Pracovník Českých drah upozornil muže (26) z Brna, aby zavřel okno. Ten však odmítl a naopak s napřaženou pěstí na vlakvedoucího zaútočil. "Ten utekl a zavřel před útočníkem dveře na chodbě. Násilník tloukl do skla u dveří, až je rozbil. Majitelé poškozené firmy vyčíslili způsobenou škodu na dva tisíce korun," uvedla mluvčí.


V železniční stanici v Náměšti nad Oslavou už čekali na agresivního cestujícího policisté z místního oddělení a muže zadrželi. "Agresivní pachatel pod vlivem alkoholu skončil v protialkoholní záchytné stanici. Po jeho vystřízlivění policisté muži sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Hrozí mu až dvě léta odnětí svobody," dodala Lavická..

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax