Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Našli ho na zemi

Opilý řidič v Ostravě zabil psa! Jeho majitel ho za to zmlátil!

Alkohol za volantem
Zdroj: Oficiální zdroj
Ilustrační foto

Ostravští strážníci si v rámci běžné hlídky všimli ve Slezské Ostravě ležícího psa. Jak se následně ukázalo, srazil a zabil ho opilý řidič. Toho našli strážníci ležet u silnice, majitel psa ho totiž za smrt svého čtyřnohého miláčka zmlátil.

"Ve čtvrtek ve večerních hodinách si strážníci městské policie při výkonu služby ve Slezské Ostravě všimli na okraji vozovky ležícího psa, u kterého se skláněla žena, která na ně zamávala. Strážníci přistoupili k ženě a ta jim sdělila, že byla svědkyní srážky psa s vozidlem, jehož řidič leží nedaleko v trávě," uvedla mluvčí ostravské městské policie Jana Urbaníková.

 

 

Strážníci se muže zeptali proč leží v trávě a zda potřebuje ošetřit. Ten se postavil a začal jim vysvětlovayt, že ho zmlátil majitel sraženého psa, který z místa utekl neznámo kam. Zraněný ale muž nebyl.

 

 

"Strážník pojal podezření, že řidič je pod vlivem alkoholu. Krátce poté se na místo dostavila přivolaná dopravní policie a událost si převzala. Muži, který psa srazil, policisté naměřili orientační dechovou zkouškou 2,56 promile alkoholu," doplnila mluvčí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Úžasné video: kočka se stará o slepého psa. Nahrazuje mu oči

TOP 10: Galerie největších psů světa

TN.cz