Opilý spolujezdec opilého řidiče se svlékl a škrtil strážníka!

opilý spolujezdec škrtil strážníka
Zdroj: Mediafax
Opilého řidiče i jeho agresivního spolujezdce si odvezli policisté. Ilustrační foto

Pražští strážníci zadrželi v noci na středu v centru metropole opilého řidiče, jeho stejně podroušený spolujezdec se poté svlékl a začal jednoho ze strážníků škrtit. Oba muži skončili na policii, sdělila Mediafaxu mluvčí pražské městské policie Jana Přikrylová.

Hlídka krátce po půlnoci kontrolovala vůz, který zastavil přímo v křižovatce u Karlova náměstí. "Z řidiče byl při komunikaci cítit alkohol, proto se strážníci rozhodli provést dechovou zkoušku, kterou muž odmítl. Během dalšího jednání začal spolujezdec slovně napadat strážníky," uvedla mluvčí. Hlídka si proto zavolala policisty, kteří řidiči naměřili téměř tři promile alkoholu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

NEUVĚŘITELNÉ! Policisté zastavili dvakrát STEJNÉ AUTO, pokaždé ho řídil JINÝ OPILÝ ŘIDIČ!


Strážníky krátce nato napadl rovněž opilý spolujezdec z právě kontrolovaného vozu. "Přistoupil ke služebnímu vozidlu, prudce otevřel dveře u spolujezdce a začal strážníky napadat silnými vulgarismy: Vy zkur.., rozbiju vám držky. Poté uchopil strážníka za uniformu a snažil se ho vytáhnout z vozidla," doplnila mluvčí.


Agresor se poté svlékl do půl těla, vrhl se na jednoho ze strážníků a začal ho škrtit, navíc mu vyhrožoval zabitím. Hlídka nakonec muže pomocí chvatů zpacifikovala, stejně jako řidiče si jej převzali policisté.

maš tn.cz / Mediafax