neslavný konec kariéry

Opilý student policejní školy vjel autem mezi stany dětí. Zranil spícího chlapce

ilustrační foto

Případ opilého policisty, který v sobotu vjel autem mezi spící děti ve stanovém táboře a zranil jednoho chlapce, si převzala generální inspekce. Student policejní školy může na kariéru u policie zapomenout.

Sobotní incident, při kterém měl vjet opilý policista na Šluknovsku autem do stanu, ve kterém spaly děti, a jednoho chlapce zranil, vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). "Případ jsme převzali," potvrdila v pondělí mluvčí útvaru Radka Sandorová.
 

Policista měl zranit jedenáctiletého chlapce, který skončil se zraněním hlavy na jednotce intenzivní péče. "Případ prověřujeme jako podezření z ohrožení pod vlivem návykové látky. Zatím nebyl nikdo obviněn," dodala mluvčí.
 

Policista sjel kolem půl čtvrté ráno autem ze silnice a vjel do stanového tábora rybářského kroužku. Děti tábořily u šluknovského rybníku, kterému místní přezdívají Pazderák.
 

Řidič autem najel na stan, v němž spaly tři děti. Jedno z nich utrpělo při nehodě zranění hlavy a muselo být převezeno do nemocnice v Rumburku.
 

[IMAGEBOX_978953]Příměstské tábory jsou už téměř plné. Podívejte se, kde je ještě volno

[IMAGEBOX_978953]

 

Opilý policista nebyl ve službě, je totiž nováčkem a chodí do policejní školy. V soukromém autě nejel sám, ale se ženou, jež byla také opilá. Je mu jednadvacet a po škole měl nastoupit k hlídkové službě do Varnsdorfu. Pochází ze Šluknova. Při dechové zkoušce měl nadýchat 1,6 promile alkoholu.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / mediafax / gar