Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.12. 2009 17:25

Opilý voják vlezl cizí dívce (13) do postele

Zdroj: TV Nova

Dvacetiletý voják se opil, vlezl oknem do cizího domu a lehl si do postele k mladé dívce. Hrozí mu za to tříleté vězení.

Děčínská policie vyšetřuje neobvyklý případ vloupání. Do rodinného domu v Jílovém se vkradl teprve dvacetiletý, silně opilý voják v civilu. V dětském pokoji si lehl si k třináctileté dívce.


Vloupání předcházelo popíjení v baru. "Měl jsem 11 piv a několik panáků jablíček. Jestli jsem pil něco po nich, to si nepamatuji," popsal voják reportérovi TV Nova.


Namol opilý mladík po cestě z baru vlezl pootevřeným oknem v přízemí do domku. V něm se dostal do dětského pokoje a narazil tam na teprve třináctiletou spící dívku.


Sáhl jí na vlasy, pak si k ní lehl


"Osahal holku a jak cítil dlouhé vlasy, tak se tam svléknul a vlezl si k ní do postele," popsala babička dívky. Školačka se v polospánku domnívala, že jde o přítele starší sestry a muže vykázala do vedlejšího pokoje.


V něm spala její starší sestra s přítelem. Opilec začal dívku oslovoval "Jano" a tím probudil jejího přítele. Přítel ho popadl a vyhodil z pokoje. Probuzení členové domácnosti ho poté šupem vyprovodili ven a zavolali policii.


Neví, proč do domu vlezl


"Z večera si prakticky nic nepamatuji. Vůbec nevím, jak jsem se v domě ocitnul. Nepamatuji si ani cestu z baru," uvedl k incidentu mladík.


Policisté celý případ šetří a muže už obvinila z porušování domovní svobody. "Muž si již převzal usnesení o zahájení trestního stíhání. V případě odsouzení mu hrozí tříleté vězení," popsal mluvčí policie Ladislav Cvik.


Vyjádření armády se TV Nova nepodařilo zatím získat.


Další opilci


Alkohol úřaduje většinou za volantem. Loni v září na panáky doplatil vedoucí ekonomického odboru Prahy 3 Petr Fišer. Opilý postupně naboural tři auta. Při nehodě naštěstí nikoho nezranil. Poslechněte si, jak vše vysvětlil:

 

Kuriózní dohru měla smrtelná dopravní nehoda z noci na čtvrtek. Mezi obcemi Živanice a Břehy na Pardubicku srazilo auto cyklistu. Chvíli po nehodě projížděl uzavřeným úsekem silnice další cyklista. Rovněž opilý a neosvětlený. Nadýchal 1,42 promile. Z policistů si vyloženě utahoval.

V květnu 2008 havaroval v Praze opilý slovenský diplomat. Udržet otevřené oči mu dělalo při policejní kontrole problémy. Nadýchal 1,5 promile. O imunitu nepřišel.

hav s přispěním Martina Kočárka TN.cz
Reklama