Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.4. 2014 18:29
NÁLEZ MRTVOLY

Orlík vydal další MRTVOLU! Poznáte oběť vraždy podle OBLEČENÍ?

Zdroj: TV Nova

Policie řeší vraždu neznámého muže, jehož torzo vytáhli potápěči z Orlické přehrady pod Otavským mostem. Kriminalisté zveřejnili jeho oblečení a prosí veřejnost o pomoc. Poznáte muže podle oděvu?

Na tělo narazili jihočeští kriminalisté v orlické přehradě u hradu Zvíkov, když se snažili vyřešit jinou vraždu. Místo toho jim ale přibyla práce. Potápěči našli řetězem obmotané tělo, jež bylo zabalené v modré plachtě. Řetěz byl připevněn k přenosné dopravní značce.

 

13

GALERIE: Oblečení mrtvoly

Zdroj: Policie ČR

Oblečení mrtvoly - 3

Hodnocení:

 

Policie totožnost zavražděného nezná, a tak prosí o pomoc veřejnost. Muži mohlo být 32 až 42 let a byl vysoký 170 až 175 centimetrů.

 

"Muž byl oblečen do oboustranné sportovní bundy značky Basiko sports, se stahováním u pasu, pravděpodobně hnědé barvy. Dále do světlých, plátěných kalhot, velikosti S, značky Brugi (Italy), které lze stáhnout  šňůrou u pasu. Pod kalhotami měl muž trenýrky značky Man´s World, původně bílošedé s knoflíčky na poklopci, styl "boxerky". Obutý byl do bot značky Reebok Aztrek velikosti 42," popsal oděv zavražděného krajský policejní mluvčí Jiří Matzner.

 

 

Tělo by podle něj mohlo být ve vodě zhruba dva roky a více. Kriminalisté nevylučují ani možnost, že by se mohlo jednat o cizince. Oblečení muže nalezeného na dně Orlické přehrady si prohlédněte ve fotogalerii. Pokud budete mít k případu jakékoliv informace, kontaktujte policisty na lince 158. 

 

V minulých letech policisté na dně přehrady našli několik lidských těl. Před 19 lety policejní potápěči našli pod Žďákovským mostem tři oběti pachatelů takzvaných orlických vražd. Vrazi rozčtvrcená těla dvou zavražděných podnikatelů uložili do sudů a zalili louhem. Sudy pak zaletovali a vhodili do přehrady. Třetí tělo policisté našli na dně přehrady zabalené do role pletiva.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dívka ubodala nejlepší kamarádku kuchyňským nožem. Dala na Facebook nahou fotku

Zavraždili přítelkyni Michaela Douglase. Měl si ji brát

pet TN.cz