Ozbrojení mladíci přepadli večerku na Barrandově! Policisté je zatkli v dalším obchodě

Mladíci přepadli dva obchody
Zdroj: Mediafax
Mladé lupiče policisté okamžitě dopadli. Ilustrační foto

Tři maskovaní lupiči se zbraní přepadli ve čtvrtek před polednem prodejnu potravin na pražském Barrandově. Policisté je vzápětí dopadli při další loupeži.

Muži nejprve vtrhli do prodejny smíšeného zboží na Barrandově. "Jednalo se o tři mladíky, kteří byli maskovaní a ozbrojení, a peníze si chtěli vynutit pod pohrůžkou střelné zbraně," popsal událost vedoucí vyšetřovatelů. Majitel obchodu se však zastrašit nenechal. Podle kriminalisty se majitel začal bránit, čehož se mladíci zalekli a utekli, aniž by cokoli ukradli.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Lupiči ustříhali prsty zubařovi. Nechtěl jim dát peníze. Doktor teď musí skončit s praxí


Loupežné choutky je ale nepřešly. Autem odjeli do nedalekého Slivence, kde podle stejného scénáře celý postup zopakovali. Přepadli tam další obchod, ale ani tentokrát nepochodili. Padli totiž do rukou policie. "Policejní hlídka je na místě zadržela," poznamenal kriminalista.


Policie oba případy dále vyšetřuje. "V současné době se k tomu ale nebudeme více vyjadřovat," sdělila Mediafaxu mluvčí pražské policie Jana Rösslerová. Jak se podařilo agentuře zjistit, všichni tři podezřelí jsou mladiství. Hrozí jim až dvanáct let vězení.

maš tn.cz / Mediafax