OŽRALÝ lupič s ATRAPOU revolveru přepadl BAR! Číšník ho ODZBROJIL!

Bar ve Vsetíně přepadl ve středu šestadvacetiletý muž, číšník ho ale odzbrojil. Agentuře Mediafax to ve čtvrtek oznámila policejní mluvčí Lenka Javorková.

Lupič si v baru nejprve objednal pivo a tvrdý alkohol a hrál na automatech. Pak na číšníka a jeho kamarádku zakřičel, že chce peníze nebo chlast a dvojici při tom ohrožoval pistolí.


"Zbraň nejprve přiložil barmanovi a potom jeho kamarádce k hlavě a požadoval peníze nebo alkohol, přičemž číšníka a mladou ženu vulgárně urážel a vyhrožoval jim zabitím. Číšník neváhal a opilého muže zezadu zpacifikoval. Vytrhl mu pistoli z ruky a povalil ho na zem. Mladá žena přivolala policii, která dorazila na místo do několika minut a lupiče spoutala a odvezla do policejní cely," řekla Javorková.


Pistole vypadala jako skutečná zbraň. Až později se ukázalo, že šlo jen o atrapu bubínkového revolveru. Policisté už útočníkovi sdělili obvinění z trestného činu loupež s trestní sazbou do 10 let. V době spáchání loupeže měl agresor ze Vsetína v dechu 2,8 promile alkoholu.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Mediafax/tn.cz