divoká léta

Pamatujete na bosse Ivana Jonáka a jeho DISCOLAND? Promluvil vrah jeho manželky!

Ivan Jonák a jeho svět
Zdroj: Czech Press Photo, Mediafax, ČTK

EXKLUZIVNĚ: Na kamery TV Nova exkluzivně promluvil Martin Zajíc. Tento muž je odsouzený za přípravu vraždy manželky pražského bosse Ivana Jonáka.

Čtvrtek sedmého dubna 1994. U stánku se zeleninou na okraji Prahy zastřelili vrazi Ludviku Jonákovou. Soudy případ řešily skoro osm let. Nikdy se zcela nepodařilo objasnit motiv, ani všechny okolnosti. Důkazy ale podle soudu říkaly jasně, vraždu své ženy si objednal Ivan Jonák. Člověk, o kterém se mluvilo jako o představiteli pražského podsvětí.
 

Jonák se k vraždě nikdy nepřiznal. Sám tvrdí, že i jeho se v divokých létech pokusil zabít nájemný vrah. Soud mu ale neuvěřil a Jonák si odpykává ve valdické věznici osmnáctiletý trest. Volný bude za 7 měsíců.
 

Král podsvětí Ivan Jonák se bojí smrti! Čtěte zde!
 

Na kamery TV Nova nyní promluvil muž, který měl celou vraždu Ludviky Jonákové organizovat. Martin Zajíc se nechce obhajovat. Ví, že udělal hloupost. Lituje toho, do čeho se v 90. letech zamotal.
 

Zpověď Martina Zajíce v reportáži TV Nova: 


 

"Něco mi bylo tehdy navrhnuto v posilovně jedním člověkem. A když jsem se s těma lidma zkontaktoval, dal jsem se dohromady, odjel jsem s nima, tak na místě jsem se dozvěděl vše zhruba, k čemu má dojít." popisuje, jak začal plán na likvidaci Jonákové.
 

Příběhy těch, co chtěli Ivana Jonáka zabít! Čtěte ZDE!
 

Zajíc sám nevraždil, ale podílel se na přípravě vraždy. Třeba tak, že vytipoval místo, kde Jonáková zemře. "Tehdy jsem zničil život sobě a dalším lidem. "Měl jsem mít rodinu, s přítelkyní jsme čekali dítě. Když jsem dostal 7 let navíc, nechala si ho pak vzít," dodává smířeně.  
 

Ivan Jonák a jeho svět

1
/
5
Zdroj: Mediafax
Ivan Jonák - 1

 

Zajíc snil o tom, že bude vojenským pilotem. Teď je rád, že dostal práci na stavbě. Kdyby mohl vrátit čas a všechno změnit, udělal by to. Jenže to nejde. Už navždy se o něm bude mluvit jako o tom, který seděl za vraždu Ludviky Jonákové.

 

ČTĚTE TAKÉ

VELKÝ PŘEHLED: Podívejte se na vrahy, kteří se už nikdy nedostanou z vězení!

Před 70 lety se narodil Jiří Wimmer: Depresivní komik, kterého nakonec nezabil alkohol, ale autobus

Nechutnost a zvrácenost: Matka mumifikovala 2 roky své dítě kvůli penězům

sta s přispěním H. Hanslíka TN.cz