Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 12. 2010

PÁTRÁNÍ: Petr (14) utekl z dětského domova

Pátrání policie
Zdroj: Jindřich Kodíček
Policie pátrá. Ilustrační foto

Chovance dětského domova z Příbrami hledají tamní policisté. Informace o hledaném Petru Vorlovi poskytla ve středu mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

"Pátrání je vyhlášené po čtrnáctiletém Petru Vorlovi," uvedla Schindlová. Poslední informace o chlapci jsou z pondělí 29. listopadu. "Vzhledem k tomu, že se nejedná se o jeho první útěk, dá se předpokládat, že opět utekl směrem na Plzeň, kde byl již v minulosti několikrát policií vypátrán," poznamenala policejní mluvčí.

Chovanec dětského domova se vždy zdržoval v okolí velkých nákupních center a živil se tím, že v prostorách prodejen konzumoval různé potraviny.

"Může cestovat i trolejbusy, ve kterých dříve dokonce i přespával," dodala mluvčí. Chlapec má hubenou, asi 160 centimetrů vysokou postavu, oválný obličej, modré oči a rovné nakrátko ostříhané světlé vlasy. "Nosí dioptrické brýle a má jizvu nad levým okem," upozornila Schindlová.

V době posledního zaznamenaného výskytu měl hledaný na sobě tmavě modrou zimní bundu, hnědočerné oteplené kalhoty a hnědé zimní boty. Jakékoli informace o nezvěstném chlapci je možné telefonovat na linku 158.

tn.cz / Mediafax
Reklama