Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Kde je?

Pátrání po ztracené Renatě: Policie rozkopala zahradu jejího expřítele, našla něco?

Zdroj: TV Nova

Velké policejní manévry probíhaly ve čtvrtek na pozemku expřítele Renaty Gašparové, těhotné ženy, která záhadně zmizela v říjnu 2012. Tehdy šla na schůzku právě se svým bývalým partnerem, od té doby ji však už nikdo neviděl. Našli policisté na zahradě nějakou stopu?

Ženu, která byla těhotná, naposledy viděli lidé před více než rokem a půl v Uherském Hradišti. Slovenští policisté v tomto týdnu hledali stopy přímo na pozemku, který patří rodině Dominika, bývalého přítele Renaty.

 

Dominik skončil na policii, ta ho ale na druhý den propustila. A protože nic podezřelého neobjevili, muž není z ničeho obviněn. Přitom na tento zátah se slovenští policisté dlouho připravovali. Podle svědků hledali na jeho zahradě velmi důkladně a hlavně hluboko. Ten samý bagr potom brzy ráno zasypával vyhloubené jámy.

 

Reportérovi TV Nova se podařilo na místě zastihnout i Dominika, rozhovor ale odmítl. Podle našich informací ale zůstává dál podezřelým.

 

 

Paní Renata zmizela v říjnu roku 2012. Šla na schůzku se svým expřítelem Dominikem. Ten v tu dobu právě těžce vstřebával nedávný rozchod. Ze schůzky se tehdy těhotná Renáta Gašparová ale už nevrátila a slehla se po ní zem. Policisté ji hledali téměř dva roky.

 

Její matka od začátku byla přesvědčená, že Renátu zavraždil právě Dominik. I pro kriminalisty byl hlavním podezřelým a skončil v cele. "Nepřeji to nikomu zažít. V den, kdy zmizela, jsme byly domluvené, že se sejdeme. Zavolala mi, že ještě zajede za Dominikem, aby se dohodli na alimentech. Od té doby se mi neozvala," řekla matka Renaty webu cas.sk.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

To musel být mejdan! Muž se po párty probral v pytli na mrtvoly

Láska až za hrob: Žena skoro rok spala vedle mrtvoly svého muže

ana / P. Zapletal TN.cz