PEDOFIL ZNÁSILNIL svá vnoučata! Soud zamítl jeho ODVOLÁNÍ!

Vrchní soud v Olomouci ve středu zamítl odvolání Vladimíra Vyskupa, který měl zneužít a později znásilnit čtyřletého vnuka své družky a jeho dvouletou sestru. Vyskup stráví pět let ve věznici s ostrahou.

Vrchní soud zamítl odvolání obžalovaného i žalobce jako nedůvodné. "Krajský soud správně dovodil otázku viny i výši trestu,“ uvedl mluvčí soudu Petr Angyalossy.

 

Žalobce žádal zpřísnění trestu, kdy požadoval, aby také v prvním případě, který krajský soud zhodnotil jako pohlavní zneužívání, soud změnil právní kvalifikaci na znásilnění. "Soud se ztotožnil s názorem krajského soudu, že v tomto případě se jednalo o pohlavní zneužívání, nikoli o znásilnění,“ doplnil mluvčí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Otec zachránil unesenou čtyřletou dceru před pedofilem!

 

Událost se měla podle obžaloby stát na začátku roku 2009 ve Zlíně v bytě mužovy družky. Sedmdesátiletý Vladimír Vyskup tam měl osahávat tehdy tříletého vnuka družky. Na konci roku 2010 pak měl osahávat a olizovat přirození tohoto chlapce i jeho dvouletou sestru. Oběma dětem pak údajně zasunoval také prst do konečníku a před nimi i masturboval.

 

Vyskup veškerá obvinění popíral a tvrdí, že se nic z toho nestalo. Vrchní soud potvrdil rozsudek krajského soudu a poslal Vyskupa na pět let do věznice s ostrahou.

 

Proti rozhodnutí vrchního soudu není odvolání, je možné pouze dovolání k nejvyššímu soudu.

tn.cz / Mediafax