otřesný případ

Pedofil zneužíval děti přímo ve školním autobuse! Policie hledá další oběti

Nebezpečného pedofila dopadli kolínští kriminalisté. Pětadvacetiletý muž podle nich zneužíval malé děti, které se vracely ze školy v obci Zásmuky. Vše se odehrávalo přímo ve školním autobuse.

Policie zatím ví o čtyřech případech. Škola tvrdí, že děti i rodiče před pedofilem varovala. Zarážející ale je, že někteří o něm přitom dodnes vůbec nevěděli. Tvář nebezpečného devianta zveřejnit nemůžeme, protože by to mohlo narušit vyšetřování. Právě on ale podle policie zneužil nejméně čtyři malé děti ve věku od šesti do osmi let.
 

Deviant si vybíral děti, které chodí do školy v Zásmukách u Kolína. Útočil zejména po vyučování, když děti odjížděly autobusy do svých domovů. Sednul si vedle nich, zakryl tak výhled ostatnim a tam je obtěžoval. Chtěl po nich aby se obnažovaly a pak je osahával. Po škole se to brzy rozkřiklo. Strach začali mít i starší žáci. "Radši jezdím s bráchou, tomu je už šestnáct. Nebo pro nás jezdí táta," potvrdil jeden ze školáků.
 


 

Ačkoli prý škola rodiče před pedofilem varovala, někteří se o něm dozvěděli až od štábu TV Nova. "To mně teda zaráží. Obě dcery jezděj autobusem. Jedné je osm, druhé pět. A nikdo vám nic neřekl. Vůbec nikdo," potvrdil jeden z rodičů. Když měla tuto informaci ředitelka školy komentovat, odpovědi se vyhnula výhrůžkou: "Mám zavolat policii?" obořila se na reportéra.
 

Kriminalisté předpokládají, že čtyři zneužité děti nebude konečné číslo. Žádají proto, aby se jim z okolí Zásmuk ozvali rodiče, kteří mají jakékoliv podezření, že i jejich dítě mohlo být obětí pedofila.
 

Muž byl po sdělení obvinění převezen na psychiatrii do detence. Pětadvacetiletý mladík byl s každým útokem troufalejší. Podle policistů není vyloučeno, že vše mohlo brzy skončit i znásilněním.

tn.cz / gar