jihlavský mord

Piknik s Doležalem! Nejdřív s Petrou (15) stanovali, pak její tělo táhl do popelnice

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Redakce portálu TN.cz získala video, kdy Petra V. a Jakub Doležal byli kamarádi a celá jihlavská parta vyrazila na piknik.

Obrazový záznam, který dorazil do redakce TN.cz, je plný mladých lidí z Jihlavy, kteří si vyrazili stanovat na louku. Všichni se dobře baví, popíjí pivko, kouří cigarety, staví stany a nic nenasvědčuje tomu, že by se jednalo o asociální jedince. Prostě pohoda, jakou znají mladí lidé v každém městě.
 

Osoba, která video do redakce zaslala, se znala s Petrou V. Právě zavražděná dívka je údajně autorkou videa. Nebo její blízká kamarádka.
 

Další zajímavou postavou z videa je dívka, která byla nejlepší kamarádkou Petry V. Právě u ní měla Petra osudnou noc spát, pak ale změnila plány a šla nocovat k Michalu Kisiovi....
 

Jsem mámou vraha... Rozhovor s matkou Michala Kisiova najdete zde!
 

GALERIE: Soud kvůli vraždě Petry

1
/
20
Zdroj: TN.cz
Soud - Vražda Petry z Jihlavy - 1

 

Obrazový materiál redakce TN.cz zkrátila a vystříhala pasáže, kde jsou lidé, které s případem nemají nic společného. Ze záběrů, kdy šťastná Petra natáčí na kameru pokuřujícího Doležala, jde mráz po zádech.
 

Právě on totiž její mrtvé tělo pomohl odklidit do popelnice. Dostal za to 2 roky. Kisiov za vraždu dostal 25 let a Zavřel si odsedí 22 let - více ZDE.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz