Pirát srazil ženu i jejího manžela z kola a od nehody ujel

Nehoda - cyklista
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto.

Další pirát na českých silnicích! U Blanska srazil řidič dodávky manželský pár na kolech. Žena utrpěla zranění a pirát od nehody ujel.

Žena jela na kole společně se svým manželem po hlavní silnici ve směru od Rájce-Jestřebí do Blanska. Od Ráječka v té chvíli vyjížděla z vedlejší silnice dodávka, jejíž řidič cyklistům na přímém úseku nedal přednost a ženu srazil.
 

"Paní utrpěla těžké zranění, jejímu manželi se naštěstí nic vážného nestalo. Řidič dodávkového auta však pokračoval dál v jízdě, aniž by na místě zastavil," uvedla policejní mluvčí Iva Šebková.
 

Vážně zraněnou ženu ihned odvezl do nemocnice mladý pár v osobním vozidle, které jelo kolem. Policisté se podle Šebkové domnívají, že posádka vozu by mohla pomoci najít a usvědčit viníka havárie. Vyšetřovatelé proto požádali zachránce zraněné cyklistky, aby se co nejdříve přihlásili na policii.


ČTĚTE TAKÉ:

Cyklistovi se za jízdy rozpadlo kolo, při pádu se těžce zranil
 

"Svědectví přímo z místa nehody nám může pomoci najít řidiče dodávky, pravděpodobně černé barvy, které bylo bez reklam a se všemi tmavými okny, kromě okna u řidiče. Za volantem auta v době nehody seděl muž ve věku mezi třiceti až čtyřiceti lety," dodala policejní mluvčí.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax